Съдии

Име Клуб Град Kumite Kata
Георги Ривов РКАида НетХасковоРА 02.2024СА 02.2024
Ангел Попов РКОкинаваВарнаРА 02.2024СА 02.2024
Красен Хаджиев РКРонин 11СофияРА 02.2024СА 02.2024
Милен Димитров РКЦаневСофияРА 02.2024СА 02.2024
Георги Михайлов РКСамурайДобричРА 02.2024СА 02.2024
Георги ЙосифовХейанСофияРА 08.2023СА 08.2023
Надежда СлавковаАлекоСвищовРА 08.2023СА 08.2023
Димитър ДимитровСтранджаСофияРА 08.2023СА 08.2023
Ванчо ОпровСтранджаСофияРА 08.2023СА 02.2024
Владислав ШишковАтнесТроянРА 02.2024СА 02.2024
Марин МариновАлекоСвищовРА 08.2023СА 12.2021
Станимир НедялковПетромаксПлевенРА 02.2024-
Емил ДимитровШурикенКюстендилРА 02.2024СА 04.2020
Ангел СтефановПетромаксПлевенРА 02.2024СА 09.2021
Недялка СтанчеваТорнадоХасковоРА 08.2023СА 08.2023
Пламен КолевКК ШобуЧервен брягРБ 11.2022СА 08.2023
Елена КолешанскаШурикенКюстендилРБ 02.2024СА 02.2024
Румен АтевАтнесТроянРБ 02.2024СА 02.2024
Любина СтаменоваЦаневСофияРБ 02.2024СБ 02.2024
Валери ВеликовШотоСилистраРБ 02.2024-
Христо НиколовЦаневСофияСА 02.2024СА 02.2024
Ивайло ПетровЦПКДКВарнаСА 09.2022СА 08.2023
Симеон ДерменджиевАтнесТроянСА 02.2024СА 02.2024
Димитър МихайловЦаневСофияСА 02.2024СБ 02.2024
Стефан ПетровКалоянВ. ТърновоСА 02.2024СБ 02.2024
Елена ИванчеваКалоянВ. ТърновоСА 08.2023СА 02.2024
Владимир БакаловКалоянВ. ТърновоСБ 02.2024СА 02.2024
Велизар КолешанскиШурикенКюстендилСБ 02.2024СБ 02.2024
Ивонка ВъловаКалоянВ. ТърновоСБ 08.2023СБ 08.2023
Пламен КиновКалоянВ. ТърновоСБ 08.2023СБ 08.2023
Марин МиховАтнесТроянСБ 02.2024СБ 02.2024
Дочо ЦвятковФайтърсСофияСБ 02.2024-
Митко ПетровФайтърсСофияСБ 02.2024-
Райа БагдадиЛокомотивСофияСБ 02.2024-
Цветан ПетровФайтърсСофияСБ 02.2024-
Севдана РачеваЦПКДКСофия-СБ 08.2023
Филип БожиловАяксСливенРБ 12.2021СА 12.2021
Елена ДимитроваСтранджаСофияРБ 04.2020СА 04.2020
Ресми БобевФрендшипПирдопРБ 12.2021СБ 12.2021
Мартин МладжовЦПКДККнежаСА 09.2022СБ 09.2022
Виктория ФилиповаФайтърсСофияСБ 09.2022СБ 09.2022
Светислав ТодоровЩитН.ИскърСБ 08.2022СБ 08.2022
Станчо СтанчевТорнадоСофия-СБ 09.2021
Антоан ТеофиловЩитН.ИскърСБ 08.2022-
Мариян ПетровЦПКДКВарнаСБ 09.2021-

Документи

Предстоящи събития Календар

Youth League
джуниори
Йезоло , Италия
сряда, 7 декември 2022
XXX Venice Cup
до 21г. , жени и мъже
Венеция , Италия
сряда, 7 декември 2022
Европейско първенство Open (WKO)
мъже и жени
Вилнюс, Литва
петък, 2 декември 2022
Европейско пърнество отворена категория (ЕКО)
мъже и жени
Варшава, Полша
четвъртък, 1 декември 2022
Национален Фестивал боини спортове

София
неделя, 20 ноември 2022
Календар

Партньори и Спонсори